Sīkdatņu politika

SIA “KULDĪGAS ŪDENS” tīmekļa vietnes www.udens.kuldiga.lv sīkdatņu politika

1. Sīkdatņu veidi un izmantošanas mērķis

1. Lai palīdzētu analizēt tīmekļa vietnes www.udens.kuldiga.lv (turpmāk – Tīmekļa vietne) izmantošanu, tajā skaitā, lai izprastu apmeklētāju darbības Tīmekļa vietnē, un tādējādi ļautu SIA “KULDĪGAS ŪDENS” (turpmāk – Pārzinis) uzlabot un izveidot lietotājiem ērtāku tīmekļa vietni un uzlabotu tās darbību, Pārzinis izmanto interneta analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google Analytics rīks, un kura lietošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.

2. Sīkdatnēs tiek apkopota informācija par to, kā Jūs izmantojat Tīmekļa vietni. Šim nolūkam tiek apkopota standarta žurnālierakstu informācija (pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese) un anonīma informācija par Jūsu darbībām Tīmekļa vietnē.

3. Lai katrā Tīmekļa vietnes apmeklējuma reizē nevajadzētu atkārtoti informēt par sīkdatņu izmantošanu, Jūsu ērtībai Pārzinis izmanto arī sīkdatnes, lai reģistrētu, vai Jūs esat informēts par to, ka Tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes.

4. Papildus informāciju par Pārzini un tā veikto personas datu apstrādi varat uzzināt Pārziņa privātuma politikās.

2. Sīkdatņu datu izmantošana un uzglabāšana

5. Saskaņā ar Google Inc. (turrpmāk – Google) pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem Google minēto informāciju izmantos, lai Pārziņa vajadzībām izvērtētu, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, un lai sagatavotu pārskatus par lietotāju aktivitātēm vietnē.

6. Pārzinis sīkdatnes neizmantos un to neļaus darīt nevienai trešajai personai nolūkā atrast vai vākt jebkādu identificējamu personas informāciju par Tīmekļa vietnes apmeklētājiem.

7. Pēc Pārziņa pieprasījuma pirms saņemtās informācijas saglabāšanas Google to padarīs anonīmu, dzēšot Jūsu IPv4 adreses pēdējo oktetu un IPv6 adreses pēdējos 80 bitus atmiņā iestatot uz nulli.

8. Apkopotā informācija tiks nosūtīta un uzglabāta Google serveros, kas atrodas daudzās valstīs visā pasaulē. Informācija var tikt apstrādāta serverī, kas neatrodas Latvijā vai Eiropas Savienībā.

3. Atteikšanās no sīkdatnēm

9. Jūs varat atteikties izmantot Google Analytics sīkdatnes lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo tīmekļa vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics.

10. Tāpat Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci. Vairāk lasiet http://www.allaboutcookies.org un https://aboutcookies.org/.

4. Politikas grozījumi

11. Sīkdatņu politika pēc nepieciešamības var tikt grozīta. Pārzinis visas sīkdatņu politikas izmaiņas publicēs Tīmekļa vietnē, sniedzot īpašu paziņojumu par izmaiņām. Sīkdatņu politikas iepriekšējās versijas Pārzinis uzglabās arhīvā, lai Jūs nepieciešamības gadījumā varētu tās pārskatīt.

SIA “KULDĪGAS ŪDENS” datu aizsardzības speciālists Aigars Šturms, e-pasta adrese: aigars.sturms@gmail.com.