Piltenes ielas 26 un Pasta ielas 1 mājas iedzīvotāju ievērībai

Piltenes ielas 26 un Pasta ielas 1 mājas iedzīvotāju ievērībai

 

 

Pamatojoties uz daudzdzīvokļu mājas Piltenes ielā 26 un Pasta ielā 1 dzīvokļu īpašnieku kopības sapulces lēmumu, informējam, ka sākot ar 2019. gada 1. aprīli minēto daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem mainījusies aprēķina kārtība. Ūdens patēriņa skaitītāju rādījumi ir jānolasa katru mēnesi no 26. līdz 28. datumam.

Nolasītos rādījumus var nodot gan papīra formātā, gan elektroniski. Papīra formātā fiksētos rādījumus ir jāiemet pasta kastē minēto māju kāpņu telpā. Pasta kastes skaitītāju rādījumu nodošanai ir marķētas ar uzrakstu „ŪDENS PATĒRIŅA SKAITĪTĀJA RĀDĪJUMI”. Elektroniski skaitītāju rādījumus var nodot klientu portālā https://kunorekini.kuldiga.lv/. Rādījumi jānodod ar visiem cipariem aiz komata arī sarkanie cipari, piemēram, 00141.697.

Informējam, ka rēķinus par ūdens apgādi un kanalizācijas novadīšanu izrakstīs SIA “KULDĪGAS ŪDENS”, ņemot vērā mājas ievadskaitītāju un individuālos ūdens patēriņa skaitītājus dzīvokļos. Ja vēlaties saņemt bezmaksas rēķinu e-pastā, tad norādiet e-pasta adresi paziņojuma pasaknītī. Rēķina piegādes maksa pa pastu ir 0.68 EUR.

PARAUGS – KĀ TURPMĀK BŪS JĀNODOD ŪDENS PATĒRIŅA SKAITĪTĀJU RĀDĪJUMI:

Piltenes iela 26, dzīvoklis Nr. XX      

Skaitītāja numurs Skaitītāja nosaukums Kārtējais rādījums Paraksts Datums
11111 Aukstais virtuve
1 4 1 6 9 7
11112 Aukstais vanna
5 3 8 1 3 9